СВИНІ

 

image001 

Амоксицилін 15% ЛА ін’єкційний

1 мл препарату містить діючу речовину:
амоксициліну тригідрат – 150 мг.
Допоміжні речовини: спирт етиловий, бутилгідрокситолуен, алюмінію моностеарат.Лікування коней, великої рогатої худоби, свиней, овець, кіз, собак та котів, хворих на мастити, вторинну інфекцію, а також за виникнення захворювань травного каналу, органів дихання та сечостатевої системи, шкіри та м’яких тканин, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну. 

Вид тварин: Коні, велика рогата худоба, свині, вівці, кози, собаки та коти.

 

 

  image003

Амоксикол ін’єкційний

1 мл препарату містить діючі речовини:
амоксициліну три гідрат – 100 мг,
колістину сульфат- 250 000 МО. Допоміжні речовини: спирт етиловий,  бутилгідрокситолуен, Мігліол 840.         Лікування великої рогатої худоби, телят та свиней, хворих на вторинну інфекцію, а також за виникнення захворювань органів дихання та сечостатевої системи, травного каналу, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну та колістину.  

Вид тварин: Велика рогата худоба, телята, свині.

 

  image005

Т.М.П.С. ін.

1 мл препарату містить діючі речовини:
триметоприм -   40 мг;
сульфаметоксазол  – 200 мг.Допоміжні речовини: спирт бензиловий, натрію гідроксид, N, N-Диметилацетамід, вода для ін’єкцій.Лікування великої рогатої худоби, телят, коней, овець та свиней, хворих на вторинну інфекцію, копитну гниль, мастит, артрит, флегмону,  а також також за виникнення захворювань органів дихання та сечостатевої системи, травного каналу, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфаметоксазолу. 

Вид тварин: Велика рогата худоба, телята, коні, вівці, свині.

 

 

 

  image007

 

 

 

 

 

Вітафлеш ін’єкційний

1 мл препарату містить:
вітамін А (ретинолу пальмітат) 50 000 МО;
вітамін D3 (холекальциферол)  25 000 МО;
вітамін Е (α-токоферолу ацетат) 4,0 мг;
вітамін В1 (тіаміну г/хл)  2,5 мг;
вітамін В2 (рибофлавін)  2,0 мг;
вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) 1,25 мг;
вітамін В3 (нікотинамід) 12,5 мг;
вітамін В12 (ціанокобаламін) 0,03 мг;
вітамін С (аскорбінова кислота) 2,0 мг;
D-пантенол  3,0 мг.

Допоміжні речовини:метил-4-гідроксибензоат, пропіл-4-гідроксибензоат, вода для ін’єкцій.Профілактика і лікування тварин за нестачі вітамінів, при рахіті, дистрофії, слабкості й анемії новонароджених, кишкових розладах, анорексії, порушеннях функцій органів зору, репродукції, розвитку плоду, інвазіях.

Вид тварин: Велика рогата худоба, коні, кози, вівці, свині.

 

 

 

 

  image009

 Гентаджект 10% ін.

1 мл препарату містить діючу речовину:
гентаміцин (сульфат) - 100,0 мг.
Допоміжні речовини: метил-4-гідроксибензоат, натрію дисульфіт, пропіл-4-гідробензоат, вода для ін’єкцій.          Лікування коней, великої рогатої худоби, лошат, телят, овець, свиней, собак та котів, хворих на септицемію, дерматити, поверхневі абсцеси, артрити, поліартрити, менінгіт, а також за виникнення захворювань органів дихання та сечостатевої системи, травного каналу, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до гентаміцину.

Вид тварин: Коні, велика рогата худоба, лошата, телята, кози, вівці, свині, собаки, коти

 

 image011

 

Вакцина проти бешихи свиней із штаму ВР-2 жива суха.

Ліофільно висушена жива культура вакцинного штаму Ерізіпелотрікс рузіопатіе ВР-2, розведена в цукрозо-пептон-желатиновому середовищі.Вакцину застосовують для профілактичних та вимушених щеплень клінічно здорових свиней віком 2 місяці і старших

Вид тварини: Свині

 

 

image013 

 

 

 

 Вакцина проти ешеріхіозу тварин (Колі-ВАК).

Являє собою завись проективних антигенів ешеріхій: соматичних 09, 078, 0414; адгезивних К 88, К 99, 987 Р, F 41; капсульних полісахаридних К 80, К 30, К 87; термолабільного анатоксинів, що сорбовані на гідроокисі алюмінію. Для вакцинації вагітних тварин за 1,5-2 місяці до пологів, а також поросят і ягнят перед відлученням. Доросле поголів’я лисиць і песців вакцинують за 2-3 тижні до гону або в першу половину вагітності.

Вид тварин: корови, свині, поросята, вівці, ягнята, лисиці, песці.

 

 

 image015

 

 

 Вакцина полівалентна «ВГНКІ» проти лептоспірозу тварин серогруп: Помона, Іктерогеморагія, Тарасові.

Вакцина інактивована, консервована формаліном, виготовлена з штамів лепто спір серогруп Помона, Іктерогеморагія, Тарасові. Середовище, на якому виготовлена вакцина – водно-сироваточне з додаванням гідроокису алюмінію. Застосовують вакцину з профілактичною метою в господарствах, неблагополучних по лептоспірозу, для активної імунізації свиней.

Вид тварин: свині.

 

 

  image017

 

 

Вакцина проти сальмонельозу поросят.

- культура штаму Сальмонела холересуіс 5 млрд/см3;
- культура штаму Сальмонела тіфімуріум 5 млрд/см3;
- 0,4% формаліну з вмістом формальдегіду 37,5%;
- 0,1% алюмокалієвих галунів;
- 0,1% хлористого калію.Вакцину застосовують для імунізації поросят і порісних свиноматок в господарствах, що неблагополучні по сальмонельозу.

Вид тварин: свині.

 

 

 

  image019

 

 

 Сироватка проти бешихи свиней.

Сироватка крові свиней, імунізованих збудником бешихи трьох штамів.Сироватку застосовують з лікувальною і профілактичною метою в господарствах, що неблагополучні по бешисі свиней.

Вид тварин: свині.

 

 

 

 image021

 

 

 

 Сироватка антитоксична полівалентна проти сальмонельозу телят, поросят, ягнят, овець і птиці.

Сироватка отримана з крові здорових волів-продуцентів, гіперімунізованих культурами чотирьох штамів сальмонел.  Сироватку застосовують з лікувальною і профілактичною метою в господарствах, що неблагополучні по сальмонельозу телят, поросят, ягнят, овець і водоплавної птиці.

Вид тварин: телята, поросята, ягнята, вівці і птиця.

 

 

 

  image023

 

 Вакцина проти сальмонельозу, пастерельозу та ентерококової інфекції поросят асоційована (інактивована).

Вакцина складається з суспензії бактерій Сальмонела холераесіус № 370, Пастерела мультоциду № 656, Стрептококус фекаліс № 13, 345, «Соколово», «Константинівський», інактивованих формаліном і сорбованих на 10% розчинах кальцію хлориду та алюмокалієвих квасців.Вакцину застосовують з профілактичною метою в господарствах, неблагополучних по сальмонельозу, пастерельозу та ентерококової інфекції для імунізації поросят та супоросних свиноматок.

Вид тварин: свині.

DSCN1250

 

             Вакцина проти хламідіозу тварин "ХламідіоВак"

 

 

 

 

 

 

 

Суспензія хламідій штамів "Армавір" і "СБЯ-2" - 50% від загального обєму вакцини; 0,16% фармаліну із вмістом формальдегіду не менше 36% до обєму культури; масляний адювант - 50% від загального обєму вакцини. Вакцина застосовується із профілактичною метою в господарствах, неблагополучних або загрозливих щодо хламідіозу.

Вид тварин: Велика рогата худоба, дрібна рогата худоба, свині.